Welkom op dit blog! Ik ben Jeanet Jaffari-Schroevers en mijn passie is breien en haken. Voor onze handwerkwinkel kom ik zoveel ideeën en patronen tegen, die kan ik nooit allemaal zelf uitvoeren! Daarom ben ik in 2012 dit blog begonnen - om te laten zien hoe leuk breien én haken is. Regelmatig komt er een item bij, vaak met patroon of links zodat je direct kunt beginnen. Ik probeer voor elk wat wils te zoeken, moeilijk en makkelijk, voor jong en oud, haken en breien. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur. Let op: op vrijdag ben ik er zelf niet, Ali neemt de honneurs waar!

vrijdag 4 april 2025

Binnenkort!

Er komt iets leuks aan 😍, een deel is binnen - een deel onderweg: een groot assortiment 4-draads sokkengaren van Lang. Wij zijn al héél lang fan van de 6-draads-versie die we gebruiken voor de Zeeuwse Truien, de Zeeuwse deken, mutsen en soms zelfs voor sokken 😂😂.


Dit zijn de eerste 12 - van de 34 en ze komen állemaal!

Maar ja, waar laten we die weer allemaal? Om wat plaats te maken én om jullie kennis te laten maken komt er morgen een leuke actie - stay tuned!





3 opmerkingen: