Welkom!

Welkom op dit blog! Sinds 2012 schrijven we op dit blog met grote regelmaat over handwerken, haken en breien. Vaak met links en inspiratie en uiteraard ook over van alles wat je in onze winkel kunt vinden. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur.

woensdag 7 maart 2018

Paas-eitjes


Het voordeel van zo'n "late" winter is dat als het omkeert we wel gelijk een beetje lente voelen. Daarbij horen natuurlijk eitjes! Deze zijn erg leuk, met het tulpjes-motief krijg je vanzelf nóg wat meer Lente cadeau:


Je vindt het gratis patroontje hier. In het Engels maar met heel veel foto's. Een mooi restjes-projectje. En je vindt alle eitjes-ideeën die ik eerder opzocht hier op een rij.



3 opmerkingen:

  1. Jeanet, je bent toch ook wel een absoluut toppertje dat je al die leuke dingen voor een ieder opzoekt! Ik haak niet, maar ik vind ze meer dan leuk.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat een leuke tulpen eitjes en het is prima te volgen het patroon, ga er zeker een paar maken heb restjes genoeg.

    BeantwoordenVerwijderen