Voor Ravelry heb je een account nodig, kost niets en je krijgt toegang tot een netwerk van duizenden patronen en ideeën!
Welkom!
Welkom op dit blog!
Sinds 2012 schrijven we op dit blog met grote regelmaat over handwerken, haken en breien. Vaak met links en inspiratie en uiteraard ook over van alles wat je in onze winkel kunt vinden.
Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken.
Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur.
donderdag 29 augustus 2013
Jip de uil
Hij bestaat al een tijdje, maar nog zeker de moeite waard om 'm (nog) een keer te maken: Jip de Uil. Je kunt een uitgebreid, Nederlands èn gratis patroon van deze grappige uil hier op Ravelry vinden, of via de site van WoolyToons.
Abonneren op:
Reacties posten (Atom)
wat een liefje
BeantwoordenVerwijderenWat een schatje denk zeker dat ik deze een keer ga maken
BeantwoordenVerwijderenWat een leukerd zo met die knipoog :)
BeantwoordenVerwijderenWat een lief uiltje, schattig!
BeantwoordenVerwijderenSuper schattig! Ik hoefde btw niet lid te worden en kon hem gewoon downloaden. Groetjes,
BeantwoordenVerwijderenDie is leukkkkkkkkkkkkk; heb mijn uiltje nog steeds niet af, toch weer eens aan beginnen!
BeantwoordenVerwijderenSchattig!!! 😍😍
BeantwoordenVerwijderenHet is toch echt een schatje. Ik heb hem nu maar eens gedownload. Dank je voor de tip.
BeantwoordenVerwijderenik vind alleen maar de engelse versie
BeantwoordenVerwijderen