Welkom!

Welkom op dit blog! Sinds 2012 schrijven we op dit blog met grote regelmaat over handwerken, haken en breien. Vaak met links en inspiratie en uiteraard ook over van alles wat je in onze winkel kunt vinden. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur.

dinsdag 2 oktober 2018

Luiaard-lappenpop

Als ik een hele dag strengetjes heb geverfd (en die nog -tig keer door mijn handen heb laten gaan: fixeren, spoelen, drogen, drogen, drogen) dan ben ik in een heerlijke flow (ik zou best fulltime wolverver willen zijn hoor). Het spelen met kleurtjes en mooie wolletjes is echt mijn ding. Soms blijft het gewone werk dan wel even liggen dus het was aanpoten vanmorgen! Als het dan ook nog eens heerlijk druk is in de winkel, ben ik wel in mijn element. Dit lappenpopje is dus - althans vandaag - niet helemaal op mij van toepassing 😉 :

Is het geen dropje?
Deze nieuwe lappenpop van Sascha?
Met zijn aandoenlijk grote ogen wordt deze Luiaard vast een lievelingspop van menig peuter.



Je kunt het patroon kopen via Ravelry of Etsy en wij mochten weer complete pakketjes maken (garen, patroon en oogjes) van deze schattige lappenpop! Je vindt ze in onze webshop.




3 opmerkingen: