Welkom!

Welkom op dit blog! Sinds 2012 schrijven we op dit blog met grote regelmaat over handwerken, haken en breien. Vaak met links en inspiratie en uiteraard ook over van alles wat je in onze winkel kunt vinden. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur.

vrijdag 14 maart 2014

Blue Bittersweet

Op de website van Wieke vind je een nieuw gratis patroon van een kol (het is nog geen zomer...). De kol kreeg de naam Blue Bittersweet naar een nummer van Ilse de Lange

De kol heeft een gehaakte basis, waarna je met ander garen gaat rijgen. Eenvoudige techniek, maar bijzonder effect! Op de website van Wieke vind je een uitgebreide beschrijving. De kol is gemaakt van Rowan Fine Tweed en Rowan Colourspun. Je kunt dit hele pakket bij ons bestellen (€ 29,95)!


Ik mocht de kol al eerder bewonderen toen Wieke bij ons in de winkel was, en kon het toen niet laten om wat foto's te nemen:



Je kunt de kol zo lang en breed maken als je wilt!

1 opmerking: