Welkom!

Welkom op dit blog! Sinds 2012 schrijven we op dit blog met grote regelmaat over handwerken, haken en breien. Vaak met links en inspiratie en uiteraard ook over van alles wat je in onze winkel kunt vinden. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur.

dinsdag 12 november 2019

Santa of Sint

Vaak overvallen de Feestelijke Dagen in December mij een beetje. "Hè, nu al?", denk ik elk jaar.
Maar na die heftige hagel- en onweersbuien van gisterenavond, waarbij het echt even helemaal wit werd denk ik dat het weer tijd wordt voor mannen met rode jassen en witte baarden met zakken vol cadeautjes - het is er weer voor 😉.


Of je 'm nu Santa of Klaas noemt... wat maakt het uit?

Het (Engelse) patroontje is van Boo-biloo (Louise Crowther)  kun je kopen via Ravelry of via Etsy. Zeker de moeite waard om eens te kijken naar andere patronen, erg leuk!


(patroon en foto: Boo-biloo)





2 opmerkingen: