Welkom!

Welkom op dit blog! Sinds 2012 schrijven we op dit blog met grote regelmaat over handwerken, haken en breien. Vaak met links en inspiratie en uiteraard ook over van alles wat je in onze winkel kunt vinden. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur.

maandag 11 juni 2018

Huisje

Na afloop van het Brei- en Haakfestival kreeg ik van verschillende bezoekers de vraag waar dat "leuke huisje" vandaan kwam. Omdat ik vanaf half 11 niet meer buiten ben geweest had ik werkelijk geen idee waar men naar vroeg!

Maar dat is opgelost! Dit is dat schattige huisje:


En het was van Geja van Draadkracht, het is een super leuk project-tasje.


Geja stuurde de link en met alle pleizer link ik even door, dit schattige huisje en nog vele meer is van Fiber Rachel en de tasjes zijn te koop via Etsy






Geen opmerkingen:

Een reactie posten