Welkom!

Welkom op dit blog! Sinds 2012 schrijven we op dit blog met grote regelmaat over handwerken, haken en breien. Vaak met links en inspiratie en uiteraard ook over van alles wat je in onze winkel kunt vinden. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur.

maandag 23 april 2018

In de tuin

Het is ongelooflijk hoe de natuur in 2 weken is "ontploft".  2 weken geleden was vrijwel alles nog kaal en nu bloeit en groeit het zo hard dat je het per dag ziet veranderen.
Uiteraard breekt dan ook de moes-tuinkoorts weer los. De kleigrond is niet zo snel droog en er waren behoorlijk wat zonnige dagen nodig om überhaupt wat te kunnen doen maar nu moet het dan ook gebeuren! Geen straf hoor, met dit weer 😉.


Moest er opeens flink aangepakt worden in de mei-vakantie, onbekende talenten werden ontdekt (en ze vond het nog leuk ook!)


Dat belooft wel weer wat: pruimen, bessen, kersen - alles in bloei en ook de aardbeitjes hebben een eerste bloemetje al laten zien. 


Dit huidige april-weer is prima om te werken, een heerlijk zonnetje, windveren in de lucht en niet té warm. We moeten het doen in de weinige vrije uurtjes, gelukkig kan er 's avonds ook nog wat gedaan worden nu het langer licht is.


Voorlopig is er nog héél veel te doen (en dat houdt niet op tot september), maar voor wie graag een beetje ontspant in de tuin:


Hier word je toch vrolijk van? (op deze foto ligt nog sneeuw op de achtergrond!). Je vind het idee op Ravelry, waar je het (Engelstalige) patroon kunt kopen.
Het is gehaakt met stevige katoen, bijv. Durable Double 4.





4 opmerkingen: