Welkom!

Welkom op dit blog! Sinds 2012 schrijven we op dit blog met grote regelmaat over handwerken, haken en breien. Vaak met links en inspiratie en uiteraard ook over van alles wat je in onze winkel kunt vinden. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur.

zaterdag 6 mei 2023

Lente

Gisteren kwamen wij er aardig vanaf in onze zuidwesthoek van het land. Geen sprake van hoosbuien zoals op sommige bevrijdingsfestivals, hoogstens een paar spettertjes. Hoewel we nog weinig warme dagen hebben gehad, is alles buiten heerlijk groen en bruist het van nieuw leven. Ik vond op het internet een paar hele leuke kussens voor in de tuin. De patronen zijn allemaal in het Engels:

Foxgloves and Bees Cushion van Kate Eastwood

Bee Cushions van Zoë Potrac

Bumble Bee Cushion van Little Doolally

*********

Let op! Volgende week is de winkel de hele week open volgens gewone openingstijden. Daarna (van 14-23 mei - de week van Hemelvaartsdag) zijn wij een weekje gesloten.




1 opmerking:

  1. Nou jullie zaten inderdaad goed qua regen. Hier hadden we in 1 bui toch al zo`n 20mm te pakken. Wat een gezellige kussen zijn dat. Fijn dat je een weekje rust hebt straks. Ik duim voor lekker weer.

    BeantwoordenVerwijderen