En opeens is het dan wéér bijna oktober! Wat vliegt een jaar voorbij...
De afgelopen weken (nou, máánden) zijn we druk bezig geweest om allerlei wolletjes en brei-aardigheden te verzamelen voor het jaarlijkse Socktober-pakket. Ik heb kilo's extra geverfd en hier is-tie dan:
6 x bollen prachtige sokkenwol aangevuld met extra's. Het verrassingspakket is gelimiteerd in oplage (op = op) en je krijgt ruim 15% korting wat ruimte geeft om ook voor iemand anders een paar prachtige warme sokken te breien!
De verrassingsdoos bevat:
100 gram handgeverfde merino-sokkenwol
150 gram 6-draads Supersoxx Colour sokkenwol
100 gram 4-draads effen sokkenwol (Lang supersoxx-4ply)
3 x 100 gram 4- draads Sokkengaren uit de nieuwste series van Arne & Carlos en LangYarns Supersoxx
Emma Ball sticky notes voor al je notities
Sokken-patronenboekje van Scheepjes
Handig (én mooi!) schaartje van HobbyGift
Doosje handige stekenmarkeerders
Wolwasmiddel voor al je delicate wol-projectjes
heerlijk theetje van onze buren van Sjokadoo!
Handige tas voor al je brei- en haakprojecten
LET OP: Het pakket wordt in de eerste week van oktober verzonden!
Je vindt het pakket met een leuke korting in onze webwinkel. In de webshop kun je bij de opmerkingen ook een beetje kleurvoorkeur geven zoals "lekker bont", "saaie herensokken", "ik hou van groen" of zoiets! Dan houden we daar zoveel mogelijk rekening mee. Ook kun je in de webshop er voor kiezen om het pakket naar iemand anders te sturen. Ook voor niet-sokkenbreiers is het pakket erg interessant want je hoeft natuurlijk geen sokken te breien van sokkenwol (je kunt er ook prima mee haken!)
Je kunt het pakket vanaf nu bestellen, we versturen het in de eerste week van oktober. Als je het pakket in de winkel wilt ophalen is het verstandig om het tóch te reserveren via de webshop want de voorraad is beperkt en op = écht op (en dat ging vorig jaar heel hard). Bestel je meerdere dingen, dan wordt het samen verzonden.
Happy Socktober!





Leuk hoor, ik heb een pakket besteld!
BeantwoordenVerwijderenJaaaaa besteld!! Alleen wel vergeten om een kleur voorkeur aan te geven in de opmerkingen maar dat komt vast goed 😁 ♥️ Je kiest altijd van die mooie dingen uit 🤎🍁🍂
BeantwoordenVerwijderen