Welkom op dit blog! Ik ben Jeanet Jaffari-Schroevers en mijn passie is breien en haken. Voor onze handwerkwinkel kom ik zoveel ideeën en patronen tegen, die kan ik nooit allemaal zelf uitvoeren! Daarom ben ik in 2012 dit blog begonnen - om te laten zien hoe leuk breien én haken is. Regelmatig komt er een item bij, vaak met patroon of links zodat je direct kunt beginnen. Ik probeer voor elk wat wils te zoeken, moeilijk en makkelijk, voor jong en oud, haken en breien. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur. Let op: op vrijdag ben ik er zelf niet, Ali neemt de honneurs waar!

zaterdag 20 september 2025

Socktober 2025

Wat vliegt een jaar toch voorbij! Vooral bij feestdagen en "special editions" denk ik "huh? Dit hebben we toch nog maar net gehad?" Maar opeens zijn we weer een jaar verder en volgende week is het al weer oktober. De temperatuur deed de afgelopen dagen nog niet erg denken aan de herfst maar de eerste plensbuien hebben we vandaag al wel gehad en volgende week wordt het - heerlijk! - herfstig 😍😍😍


Het is weer bijna tijd voor een heerlijk Socktober-pakket! Een verrassingspakket met 6 x 100 gram kwaliteits-sokkengaren uit de nieuwste sokkenseries en een héleboel extra's. Bovendien krijg je ruim 15% korting, dat geeft ruimte om een setje gebreide sokken cadeau te geven aan iemand 😉!

In het verrassingspakket zit het  volgende:
  • 100 gram sokkenwol uit de allernieuwste kleurenserie van Arne&Carlos! Vers-van-de-pers (of spinnerij)

  • 100 gram Mille Colori Sock&Lace Luxe

  • 2 bollen 100 gram 4-draads effen sokkenwol (Lang supersoxx-4ply)

  • 100 gram LangYarns WoolAddicts Move (sokkengaren met merino) in de nieuwe multikleurtjes

  • 100 gram LangYarns Supersoxx multi-colour (uit de nieuwste serie Fjord-soxx!)

  • Emma Ball pennenblikje (geschikt voor sokkennaaldjes, haaknaalden, etc)

  • Punto-patronenboekje met patronen van Move 4, 6 en 8ply

  • Petite Knit-patroonboekje voor een sokkenwol-muts (Nederlands)

  • Patroon van Zeeuwse wanten Zierikzee

  • Patroon Silkbloom Shawl van Stella Ackroyd (incl. vertaling)

  • Wolwasmiddel voor al je delicate wol-projectjes

  • Heerlijk theetje van onze buren van Sjokadoo! (Wist je dat je ook direct deze heerlijk theetjes kunt bestellen via de webshop van Sjokadoo?)






Je vindt het pakket met een leuke korting in onze webwinkel. In de webshop kun je bij de opmerkingen ook een beetje kleurvoorkeur geven zoals "lekker bont", "saaie herensokken", "ik hou van groen" of zoiets! Dan houden we daar zoveel mogelijk rekening mee. Ook kun je in de webshop er voor kiezen om het pakket naar iemand anders te sturen. Ook voor niet-sokkenbreiers is het pakket erg interessant want je hoeft natuurlijk geen sokken te breien van sokkenwol. Daarom zitten in het pakket verschillende niet-sokkenpatronen, waarmee je gelijk aan de slag kunt.

Je kunt het pakket nu bestellen, we versturen het in de eerste week van oktober. Als je het pakket in de winkel wilt ophalen is het verstandig om het toch te reserveren via de webshop want de voorraad is beperkt en op = écht op (en dat ging vorig jaar best hard). Bestel je meerdere dingen, dan wordt het samen verzonden. 




Geen opmerkingen:

Een reactie posten