Welkom!

Welkom op dit blog! Sinds 2012 schrijven we op dit blog met grote regelmaat over handwerken, haken en breien. Vaak met links en inspiratie en uiteraard ook over van alles wat je in onze winkel kunt vinden. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur.

vrijdag 12 juni 2026

Daar ben ik weer!

Oh, dit zijn jullie niet van mij gewend! Meer dan een week radiostilte op dit blog zonder aanwijsbare reden. Nou ja, de dagen vullen zich vanzelf. En vroeger - ooit, toen ik piepjong was ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜๐Ÿ˜‚ - dan begon na het avondeten de tweede helft van de dag bij wijze van spreken. Maar nu - als oude taart - gaat het lampje nog al eens uit en komt er helemaal niets van alle noeste plannen. Al helemaal niet als ik een slechte-evenwicht-dag heb. 


Ondanks alle buien vraagt ons tuintje steeds meer aandacht. Het blijkt erg groeizaam weer en nu alle planten wat groter worden loopt het regenwater langs de bladeren gewoon naast de pot en moeten we elke dag toch even kijken welke plant wat water nodig heeft. 

En ja, die moestuin... ๐Ÿ˜…. die wordt eh.... erg biodivers, zullen we maar zeggen. En toen we deze week 's avonds een uur bezig waren kregen we een enorme plensbui op ons dak! Het waaide bovendien zo hard (en we zijn echt wel wat gewend) dat het oorsuizen in mijn bol werd overstemd.. 


Het is sowieso een periode van erg veel wisselvalligheid in het weer. Ik doe het er verder prima op, op de opvliegers na - die komen toch wel. En veel....

 

Het koele weer nodigt uit tot breien en haken. Deze week hadden we onze laatste breiclubavond voor de zomervakantie. Wij starten weer in september (en de winkel blijft uiteraard gewoon open).

Achter de schermen zijn wij ook al bezig met de Visserijdag van 27 juni a.s. Het patroon van het projecttasje wordt getest (en gebreid). Heb je al een brei-pakketje gereserveerd? Je kunt het dan ophalen op de Visserijdag (of erna) en nรก die dag zal het worden verzonden voor wie het niet kan ophalen.


Op dit dag hebben we ook een kraam voor de winkel met leuke aanbiedingen (later meer).


Afgelopen week heb ik ook weer wat blanke strengen een kleurtje gegeven. Dat kon heerlijk in de tuin! Stapelwolken-weer is voor ons prima, de buien ontwikkelen zich meestal verderop in het land en wij genieten hier van blauwe luchten met witte wattenwolkjes een een windje waardoor alles snel droogt.
Ik verfde weer strengen van de Merino-Cotton slub, ik probeer de strengen snel te fotograferen en in de webshop te zetten. Ze hangen al wel in de winkel.


 

Dit is zo'n leuk draadje met die witte spikkels. Ik wou dat mijn handen mijn hoofd bij konden houden met het breien van leuke voorbeelden... Mijn moeder breide al wel een proeflapje:



Goed, jullie zijn weer een beetje op de hoogte. Ik brei nog een stukje... (of ik val in slaap ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚), met 6 weken WK voetbal kon het wel eens een productieve tijd worden. Manlief houdt van voetbal en ik brei ondertussen. Ik hoor wel aan het lawaai of ik moet opletten!


Voor de liefhebbers: ik heb er nog een paar in de webshop

Fijn weekend!


1 opmerking:

  1. Fijn om weer van je te horen! Ik maakte mij al ongerust… ๐Ÿ˜… Hier ook groeizaam weer in de tuin.
    Lia

    BeantwoordenVerwijderen