Welkom op dit blog! Ik ben Jeanet Jaffari-Schroevers en mijn passie is breien en haken. Voor onze handwerkwinkel kom ik zoveel ideeën en patronen tegen, die kan ik nooit allemaal zelf uitvoeren! Daarom ben ik in 2012 dit blog begonnen - om te laten zien hoe leuk breien én haken is. Regelmatig komt er een item bij, vaak met patroon of links zodat je direct kunt beginnen. Ik probeer voor elk wat wils te zoeken, moeilijk en makkelijk, voor jong en oud, haken en breien. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur. Let op: op vrijdag ben ik er zelf niet, Ali neemt de honneurs waar!

dinsdag 2 december 2025

Druk(te)

Het was natuurlijk te verwachten dat in deze weken de post- en pakketdiensten helemaal over de reutel gaan met alle pakketjes en leveringen die in grote hoeveelheden verzonden worden. Laten we het er maar op houden dat verwachtingen soms gewoon uitkomen....! 😂😂😉😉 


Zo zitten tussen alle Sint- en Kerstcadeautjes natuurlijk onze pakketjes naar jullie maar óók de leveringen naar ons. Alles gaat wat met vertraging, we blijven er maar rustig onder. Heb je wol besteld dat je in onze winkel zou komen ophalen? Dan is het verstandig om even te bellen of het er al is (alhoewel ik het niet erg vind om jullie dagelijks even te zien 😉😁). 

Maar er druppelt nog genoeg nieuws binnen en de winkel is bepaald ook nog niet leeg...


Dit doosje kwam wél en oh, wat is dit weer leuk! Elke hobby heeft zo zijn snuisterijen en deze naaldenstoppers en stekenmarkeerders maken het breien eigenlijk nog nét even leuker!


Zo leg je je breinaalden veilig weg maar het ziet er ook nog eens superleuk uit. Ik heb deze leuke accessoires in de webshop gezet. De voorraad is nu nog niet groot maar bij belangstelling ga ik ze zeker weer bijbestellen. 

De blockers, blockmatten en tientallen verschillende soorten rondbreinaalden zijn in de winkel weer op voorraad. Van de houten spaarpot-schijven heb ik er nog een paar maar die zijn ook al weer onderweg. Met smart wacht ik nog op een flinke zending van de papieren Nederlands-talige patronen van PetiteKnit en een paar dozen wol zijn ook ergens blijven hangen in een pakjes-depot. Het gaat allemaal goed komen (vast!).


Ik zal jullie deze vrolijke foto die Annemarie van ons nam niet onthouden. De Winterfair van afgelopen vrijdag was erg gezellig. Kindlief kwam ons weer helpen in vol ornaat. De drukte van de fair kwam de afgelopen dagen natuurlijk weer als een boemerang terug in mijn hoofd. Waggelen, oorsuizen en herrie aan de binnenkant maar dat is dan maar zo. Dat zakt hopelijk ook wel weer.
Morgen doet Ali de winkel weer voor jullie open, ik ben er vanaf ca half 11 weer.









4 opmerkingen:

  1. Het ziet er allemaal heel gezellig uit. En jullie kleding is helemaal mooi.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Voor welke dikte breinaalden zijn deze naaldstoppers?

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Ester Hardenberg2 december 2025 om 18:43

    😍 die naaldstoppers zijn leuk!!!!

    BeantwoordenVerwijderen