Welkom op dit blog! Ik ben Jeanet Jaffari-Schroevers en mijn passie is breien en haken. Voor onze handwerkwinkel kom ik zoveel ideeën en patronen tegen, die kan ik nooit allemaal zelf uitvoeren! Daarom ben ik in 2012 dit blog begonnen - om te laten zien hoe leuk breien én haken is. Regelmatig komt er een item bij, vaak met patroon of links zodat je direct kunt beginnen. Ik probeer voor elk wat wils te zoeken, moeilijk en makkelijk, voor jong en oud, haken en breien. Natuurlijk ben je van harte welkom om onze stenen winkel in Arnemuiden te bezoeken. Openingstijden wo-vrij 9.00-17.00, za 9.00-16.00 uur. Let op: op vrijdag ben ik er zelf niet, Ali neemt de honneurs waar!

vrijdag 8 augustus 2025

Op = op!

Bij de vorige blogpost zei ik het al: er moest écht wat opgeruimd worden om plaats te maken voor prachtige nieuwe winterbollen. Dus hebben we deze week nóg meer mooie pakketten gemaakt met flinke kortingen. Wie morgen in de stenen winkel komt heeft de eerste keus, na sluitingstijd (16.00 uur) gooi ik de webshop open en dan vind je alles wat over is gebleven daar terug. 


Dit is nog maar een deel, he? Dus kom naar de winkel of hou na 16.00 uur (ongeveer hoor) de aanbiedings-pagina van de webshop in de gaten voor prachtige garens voor een prikkie!


Geen opmerkingen:

Een reactie posten